PMI TR CHAPTER ETKİNLİKLERİ: “KİŞİSEL MÜKEMMELLİK VE YARATICILIĞI ARTTIRMAK” SEMİNER DUYURU

TARİH: 18 Aralık 2012

Yer: ODTÜ Mezunlar Derneği, 1540. Sokak No: 58, 100. Yıl / ANKARA

Program:
18:30 – 18:50  Kayıt / Networking
18:50 – 19:00  PMI TR Chapter’den Haberler
19:00 – 19:45  Sn. Kaan Saner  –  Türk Kızılayı Uluslararası İnsani Yardım Operasyonları
19:45 – 20:00  Sorular/ Cevaplar
20:00 – 20:45  Sn. Burcu Canıtez Okur – Kişisel Mükemmellik ve Yaratıcılığı Arttırmak
20:45 – 21:00  Sorular/ Cevaplar
21:00 – 21:30  Kapanış, Networking Arası
Burcu Canıtez Okur, Aselsan Elektronik A.Ş’de İnsan Kaynakları Uzmanı, Psikolog, Milsoft Yazılım Teknolojileri A.Ş’de İnsan Kaynakları Yöneticisi görevlerini üstlenmiştir. Uzmanlık alanları arasında; İnsan kaynakları Yönetimi, Yönetim Becerileri, İş Hayatında Psikoloji, Kişisel Gelişim uygulamaları yer almaktadır. Burcu Canıtez Okur’un, Performans Değerlendirmesi, İş Yerinde Duygusal Saldırı (Mobbing) ve Başa Çıkma Yöntemleri başlıklı makaleleri mevcuttur. Çeşitli televizyon programlarına kişisel gelişim ve insan kaynakları yönetimi konularında program uzmanı olarak katılmıştır. Türk Psikologlar Derneği Üyesi olan Burcu Canıtez Okur,www.ikdunyasi.com adlı web sitesinin kurucusudur; halen İnsan Kaynakları Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Yönetim Becerileri, Kişisel Gelişim konularında danışman ve eğitmen olarak çalışmaktadır.
Kaan Saner Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Türk Kızılayı’nda 13 yıldır pek çok farklı görevde bulunmuştur. Bunların arasında Kurumsal Gelişim Müdürlüğü’nü kurmak ve yönetmek, Bağış Yönetimi Müdürlüğü’nü kurmak ve yönetmek ile halen sürdürmekte olduğu Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü sayılabilir. Ayrıca, Türk Kızılayı’nın Uluslararası Operasyonlarından pek çoğunda görev almıştır. Söz konusu görevlerden bazıları: İnsani Yardım Danışmanı (Fonksiyonel Uzman) G-9 (ISAF / Afganistan), Telafer Yardım Ekibi Başkanı-Kuzey Irak,  Güney Asya Depremi Bölge Koordinatörlüğü-Bankok, Pakistan İnsani Yardım Operasyonu Delegasyon Başkanlığıdır. Kaan SANER, halen yürütmekte olduğu Türk Kızılayı Uluslararası İlişkiler Müdürü görevinde, Türk Kızılayı’nın Uluslar arası Kızılay – Kızılhaç Hareketi içerisinde stratejik, taktik düzeyde temsilini ve kuruluşun uluslar arası paydaşlarla koordinasyonunu yönetmektedir.
Katılım ücreti 25 TL’dir.
PMI TR Chapter üyeleri ücretsiz katılabilecektir.
Katılım ücretleri için hesap bilgileri: Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği (PMI TR)
Banka, Şube: YKB, IMES Sanayi Şubesi Hesap No: 84231266 (TL) – TR94 0006 7010 0000 0084 2312 66
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: